24 Ürün Bulundu

Sevgililer Günü

Yılın En Romantik Günü  14 Şubat Sevgililer Günü...

 

Doğanın en muhteşem hediyesi çiçeklerle sevdiklerinizi özel hissettirin. Duygularınıza tercüman olan kucak dolusu buketlerimizle veya özenle hazırlanan aranjmanlarımızla yada en zarif orkidelerle 14 Şubat Sevgililer Günü'nü unutulmaz kılın.

 

14 Şubat Sevgililer Günü 

Sevdiğimiz, sevgilimiz, eşimiz şüphesiz her gün önemli, her gün özeldir ancak sevgililer gününde hatırlanmak herkes için önemlidir. Duyguları ifade etmenin en güzel yoluda şüphesiz çiçeklerdir. En güzel hisler sevdiğinize çiçeklerin eşsiz renkleri ve görselleriyle özenle sevdiğinize ulaşır.

Shalimar Boutique De Fleurs'un sizlere sunduğu buket, aranjman ve orkide alternatiflerinden seçerek sevgilinize en güçlü duygularınızı ifade edebilirsiniz.

Sevgiliye Alınacak Çiçekler

Tüm dünyada sevgililer gününün çiçeği tartışmasız güldür. Bu özel günde sevgilinize göndereceğiniz gül buketi onu mutlu etmenin en güzel en özel yoludur. Gül romantizmin, en güzel ve hassas duyguların sembolüdür.

Sizin için özenle seçilen ithal ekvator gül alternatifleri kırmızı gül, beyaz gül, pembe özel güllerdir. 14 Şubat Sevgililer Günü gül alternatifleri için Kadıköy Suadiye'de bulunan Shalimar Boutique De Fleurs mağazamızı ziyaret edebilir veya online websitemiz üzerinden siparişinizi oluşturabilir ya da telefon aracılığıyla biz ulaşabilirsiniz.

Sevgiliye Kırmızı Gül

Aşkın, romantizmin rengi kırmızıdır. Sevgililer gününün çiçeği de kırmızı güllerdir. Sizler için özenle hazırlanan kırmızı gül buketi alternatifleri için Shalimar Boutique De Fleurs online web sitesinden kırmızı gül buketi siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Sevgililer Günü Çiçek Siparişi 

Tüm dünyada her yıl 14 Şubat tarihinde kutlanan sevgililer günü için Shalimar Boutique De Fleurs tarafından özenle hazırlanan çiçek buketleri, harika vazo aranjmanları ve eşsiz renkteki zarif orkide alternatifleri için web sitemizi ziyaret edebilir, Kadıköy Suadiye'de bulunan mağazamıza uğrayarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Geç kalmadan bizimle iletişime geçin!!!

 

En özel çiçekler Shalimar Boutique De Fleurs'de sizlerle
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin.
İletişime Geçin