Hakkımızda

Bazı aşklar vardır, kendi destanını arar, bazı aşklarsa destan yazar... Babür imparatoru Cihangir’in Nur Cihan’a duyduğu aşk ise yeryüzünde yazılmış tüm destanlara ilham katar.

Bu, öylesine büyülü bir aşktır ki; Cihangir, imkansız aşkı Nur Cihan’la gizlice buluşabilmek için dünyanın dört bir yanından getirdiği çiçeklerle Shalimar adını verdiği eşsiz bir cennet bahçesi yapar.

Shalimar’da elimizin değdiği her bir çiçek, sizi ve sevdiklerinizi doğanın hediyeleriyle mutlu etmek için, Babür imparatoru Cihangir’in duyduğu o tutkulu aşkla hazırlanır. 

 

Kasım 2021 tarihinde Suadiye’de hizmet vermeye başlayan “Shalimar Boutique de Fleurs” huzur veren iç mimarisi ile keyifli mekanında taze mevsim çiçeklerinin eşsiz bir yorumunu sizlerle buluşturuyor. En güzel anların ve duyguların eşlikçisi çiçekler Shalimar’da enfes tasarımlara bürünüyor.

 

Miray Ördek

Shalimar Boutique De Fleurs kurucusu ve tasarımcısıdır. Ulusal ve uluslarası şirketlerde uzun yıllardır süregelen kurumsal iş tecrübesi ile, “hep böyle mi gidecek” diye düşünerek başladığı bir mesai gününün sabahında kurduğu hayalini gerçeğe dönüştürdü ve büyülü bir cennet bahçesinin kapılarını araladı. 

Sizleri de bu mis kokulu yolculuğa davet ediyor... 

En özel çiçekler Shalimar Boutique De Fleurs'de sizlerle
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin.
İletişime Geçin