6 Ürün Bulundu

Yılbaşı

Yeni Bir Yılı Karşılarken Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin En Güzel Yolu Taze Mevsim Çiçekleriyle Tasarlanmış Buketler, Aranjmanlar, Masa çiçekleri, Kapı süsleri….

 

Yeni bir yılı tüm güzellikleri ve dilekleriyle karşılarken evleriniz kıpkırmızı yılbaşı çiçekleriyle süsleyebilir, masa aranjmanlarıyla yeni sofraları kurabilir veya sevdiklerinize hediye kıpkırmızı yılbaşı çiçekleri hediye edebilirsiniz… Yeni yılı karşılamadan önce siparişleriniz için İstanbul Kadıköy’de bulunan mağazamızla iletişime geçmeyi unutmayın!

 

Yılbaşının şüphesiz bilinen  çiçeği kıpkırmızı Kokina. Kırmızı tohumları, yeşil yapraklarıyla yılbaşını simgeleyen kokinaların aynı zamanda şans, mutluluk ve huzur getireceğine de inanılıyor. Sipariş vermek için İstanbul Suadiye’deki mağazamızla iletişime geçebilir, kokinalarla evlerinizde sımsıcak yılbaşı atmosferi yaratabilirsiniz.

 

Yılbaşının en lüks çiçeği İlex’ler. Eşsiz ama bir o kadar sade ve şık duruşu aynı zamanda oldukça uzun ömürlü oluşuyla ılex çiçeği yılbaşının en lüks çiçeği olmayı hak ediyor. İster vazoda çam dallarıyla isterseniz yılbaşı masalarınızda masa aranjmanlarında kıpkırmız ilexleri kullanabilirsiniz. Geç kalmadan Kadıköy Suadiye’de yer alan mağazamıza ulaşarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Yeni yıl süslemesi kapıda başlasın; ister çam dalları, ister doğal portakallar ve kabuk tarçınlar veya isterseniz kokinalarla hazırlanmış kapı süsleriyle evlerinizi yılbaşı için süslemeye kapılardan başlayabilirsiniz. Sevdikleriniz için harika bir yılbaşı hediyesi olacak kapı süsleri için İstanbul Suadiye’de yer alan mağazamızı ziyaret edebilir veya online sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Yeni yıl sofraları çiçeksiz olmaz... Kırkırmızı kokinalar, çam dalları, ilexler, bembeyaz pamuklarla süslü masa aranjmanları için İstanbul Suadiye'deki mağazamıza ulaşarak yılbaşı masanız için sipariş verebilirsiniz.

En özel çiçekler Shalimar Boutique De Fleurs'de sizlerle
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin.
İletişime Geçin