İptal & İade

İptal & İade

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4.fikrasi c bendine göre; Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ancak siparişiniz hazırlık aşamasında ise bizimle 05354668856 numaralı telefondan iletişime geçmeniz halinde  iptal talebiniz gerçekleşebilmektedir.

ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde alışveriş yaptığı kredi kartına artı bakiye olarak iade edilir. Bu süreç tamemen bankanıza bağlı olup Shalimar Fleurs'ün müdahelesi söz konusu değildir.

Tüketicinin siparişinin güvenli bir şekilde teslim edilmesi Shalimar Fleurs sorumluluğundadır. Shalimar Fleurs teslimat sırasında kuryenin hatasıyla üründe herhangi bir hasar meydana gelmesi durumunda ürünün muadiliyle değiştirilmesini taahhüt eder. Üründe meydana gelen hasar teslimat sırasında kuryeye bildirilerek ürün teslim alınmamalıdır. Ürün teslim alındıktan sonra bildirilecek herhangi bir hasardan Shalimar Fleurs sorumlu tutulamaz.

En özel çiçekler Shalimar Boutique De Fleurs'de sizlerle
Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin.
İletişime Geçin